Cüz Dinle

Cüz Dinle

Cüz Dinle ile istediğiniz an Kuran dinle. Mehmet Emin Ay, İsmail Biçer ve Kâbe imamlarının sesinden Kuranı Kerim dinle. Cüz Dinle uygulaması bir Radyo Kuran hizmetidir. Bu uygulamamızda ekran görüntülerindende göreceğiniz üzere sıralanmış cüzleri ister ilk sıradan isterseniz aradan dilediğiniz şekilde dinleyebilirsiniz. Uygulamamızda Mehmet Emin Ay, İsmail Biçer ve Kabe imamlarınin sesinden cüzler eklenmiştir. Her yeni güncellememizde yeni bir kişiden cüz eklenecek dilediğiniz kişiden dilediğini cüzü dinleyebileceksiniz.

Cüz Dinle v3 sürümü ile uygulamamıza Hatim Duası da eklenmiştir.

Hatim Duası dinle mek içinde size uygulamamız yeterlidir.

Cüz dinle uygulamamızdaki cüzleri dinleyebilmeniz için internet bağlantınız olması gerekmektedir. 3G üzerinden internet kullanan dinleyicilerimizin kota sorununu en aza indirgeyebilmek için cüzlerin karşılarına boyutları da yazılmıştır.

Cüz dinle uygulamamızda cüzler sadece dinlenebilmektedir indirme butonu bulunmamaktadır. Uygulama içerisine cüzler eklenir ise uygulama boyutunun 260MB üzerine çıkacak olması nedeni ile cüzler farklı sitelerden dinlenebilir şekilde eklenmiştir.

Cüz dinle uygulamamızda toplam 30 adet cüz bulunmaktadır. Kolay ve kasmayan bir kullanıma sahiptir. İlk kurulum esnasında tablet yada telefonunuzda yok ise encoder yükleyecektir. Bu işlemde en fazla 1 dakika sürmektedir.

Mehmet Emin AY cüz dinle,
İsmail Biçer,
Kabe İmamları sesinden cüz dinle
Hatim Duası dinle

Cüz Dinle uygulaması haricinde http://www.radyokuran.net sitemizin diğer radyoları ise Radyo Kuran - Radyo Hatim - Radyo İlahi ve Radyo İslam dır. Bu isimlerde Google Playde arama yaparak diğer uygulamalarımızıda indirebilirsiniz.